Konkurs Fotograficzny "Książka na wakacjach"

Konkursu Fotograficznego

„Książka na wakacjach”

Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Książka na wakacjach” jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

w Zagórzu zwana dalej Organizatorem z siedzibą  w Zagórzu, ul. Piłsudskiego 37, 38-540 Zagórz

Do konkursu może zgłosić się każdy czytelnik MGBP w Zagórzu.

Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach :

I kategoria : dzieci i młodzież od 12-18 lat

II kategoria : dorośli od 19 lat

Spośród zgłoszonych fotografii komisja konkursowa wybierze 6 najciekawszych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać 1 fotografię w postaci elektronicznej (format JPG) na adres e-mail: mgbp@zagorz.pl z dopiskiem Konkurs Fotograficzny „Książka na wakacjach”wraz z kartą zgłoszeniową oraz podpisanymi oświadczeniamido dnia 31.08.2022 r.

Zdjęcia mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, w postaci elektronicznej jak największej rozdzielczości (sugerowana: 4128×3096).

Celem konkursu jest :

- promocja czytelnictwa poprzez promowanie wypoczynku z książką

- rozwijanie zainteresowań, kreatywności i uzdolnień w dziedzinie fotografii

Charakter prac jest dowolny ale koniecznie musi się w nich znaleźć książka wypożyczona z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Zagórzu.

Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z OŚWIADCZENIEM że, uczestnik Konkursu:

a) Jest autorem/autorką załączonego zdjęcia i przysługuje mu do niego całość praw autorskich

b) Uczestnik Konkursu posiada zgodę osób widniejących na przesłanej fotografii na rozpowszechnianie ich wizerunku

c) Udział w Konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody przez uczestnika Konkursu na przetwarzaniem przez Organizatora danych osobowych na potrzeby Konkursu

d) Udział w Konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania zdjęcia w druku, internecie oraz innych formach utrwaleń.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu Konkursu czyli we wrześniu. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie przez organizatora o otrzymaniu nagrody. Na uczestników czekają nagrody książkowe!

Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień.

Zdjęcia będą publikowane na stronie internetowej oraz Facebooku biblioteki.

Wystawa pokonkursowa zdjęć odbędzie się w MGBP w Zagórzu, ul. Piłsudskiego 37. O terminie poinformujemy na stronie biblioteki.

Szczegółowe informacje pod nr tel 13 46 22 189

Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej