Wyniki konkursu plastycznego PISANKA WIELKANOCNA

W dniu dzisiejszym 30 marca 2021 roku zostały przyznane nagrody w konkursie na Pisankę Wielkanocną skierowanym do dzieci i młodzieży z zagórskich szkół. Organizatorem konkursu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
oraz Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady w Lesku.

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie
 i rozbudzanie zdolności oraz wyobraźni plastycznej dzieci .

W konkursie udział wzięły dzieci przedszkolne oraz uczniowie ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Zagórz.  Oceniono 146 pisanek  wykonanych przeróżnymi technikami.  Pisanki były bardzo kolorowe, pomysłowe i stały się elementem dekoracji świątecznej w bibliotece.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za piękne prace, które obejrzeć można w Oddziale dla Dzieci.

Dzieciom gratulujemy pięknych pisanek  i  na zbliżające się Święta Wielkanocne składamy  moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń.  Wesołych Świąt.

Wyniki_konkursu_PISANKA WIELKANOCNA_pdf

Wyniki konkursu Pisanka Wielkanocna.doc