Ferie 2018

Bardzo szybko minął pierwszy tydzień ferii a z nim zajęcia filmowo-plastyczne w bibliotece. Pewna grupa dzieci i młodzieży wyjechała na różnego rodzaju formy zimowego wypoczynku, ale część została w domach, na miejscu w Zagórzu. Głównie do tej grupy adresowana była kolejna akcja "Ferie w bibliotece". Większość z dzieci to nasi czytelnicy i bywalcy organizowanych przez nas spotkań. Ale pojawiły się też nowe twarze. Odwiedziły nas również przdszkolaki z Przedszkola Niepublicznego im. Bł. Edmunda Bojanowskiego W sumie przez pierwszy tydzień ferii przewinęło się około 100 osób.  Dzieci obejrzały filmy, wykonywały zakładki do książek, kartki na zbliżające się walentynki i na chwilę zamieniły się w bałwanki. Czas wolny od nauki spowodował wzrost zainteresowania nowościami książkowymi, które biblioteka przygotowała specjalnie na ferie. Wszystkie nasze spotkania są uwiecznione na zdjęciach do których obejrzenia zachęcam.

Więcej zdjęć w galerii: