Kinder Mleczna Kanapka Przerwa na wspólne czytanie

Jak pewnie wiecie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu wzięła udział w akcji organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka a której partnerem było Wydawnictwo Znak. Akcja miała na celu wspieranie idei wspólnego czytania książek! A było o co walczyć! Pierwsze 20 bibliotek z największą liczbą głosów miało otrzymać zestawy 250 ciekawych książek dla dzieci wraz z pufami do wspólnego czytania. Kolejne 100 bibliotek miało dostać zestawy 50 ciekawych książek dla dzieci. Udało się nam nasza biblioteka zebrała 8573 głosy i zajęła 84 miejsce. Już przyszła do nas przesyłka z pięknym dyplomem i wygranymi książkami, które niedługo trafią na półki naszej biblioteki i sześciu filii bibliotecznych. Dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy oddali głos na naszą bibliotekę.