Wakacje w bibliotece - Odkryj w sobie talent

Tegoroczne wakacje w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Zagórzu odbywają się pod hasłem Odkryj w sobie talent, a sponsorem tych spotkań jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Za nami dwa tygodnie zajęć podczas których odbyło się pięć seansów filmowych i cztery warsztaty artystyczne. Uczestnicy zobaczyli filmy Dżungla, Trolle, Ostatni Smok Świata, Sing, Księga Dżungli oraz odkrywali w sobie talenty rzemieślnika wykonując podczas warsztatów przybornik, który będzie im potrzebny podczas wszystkich spotkań; cukiernika wyczarowując z wody, cukru i innych tajemnych składników pod czujnym okiem Pani Angeliki Szmyd przepyszne lizaki - jeden z lizaków w kształcie róży był nagrodą dla uczestnika warsztatów, który w ciągu tygodnia przeczyta, opisze i zilustruje książkę lizaka trzymała Paulina Langenfeld ; jubilera projektując i tworząc naszyjniki z filcu oraz koralików; dekoratora wnętrz który miał za zadanie wykonać ramkę na zdjęcia z materiałów recyklingowych takich jak tektura, skrawki materiału oraz tasiemek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz uczestnictwa w kolejnych zajęciach oraz
w corocznym konkursie czytelniczym Punktowanie za czytanie.