Licznik:

Dzisiaj: 255

Razem: 6321752

Ferie w Bibliotece

    Pomimo pięknej zimowej aury, podczas tegorocznych ferii zimowych niemała grupa dzieci wzięła udział w zajęciach zorganizowanych przez naszą bibliotekę.

   W pierwszym tygodniu dzieci przygotowywały prezenty dla swoich dziadków, którzy obchodzili swoje święto 21 i 22 stycznia. Techniką dekupage wykonały pięknie zdobione podkładki pod kubki i filiżanki. W kolejny dzień czytelnia biblioteki zamieniła się w salę kinową a widzowie obejrzeli film animowany „ Gdzie jest Dory”.

Natomiast 19.01 odbyła się zabawa karnawałowa, którą prowadzili aktorzy teatru MASKA. Gry, zabawy, tańce, konkursy i wybór króla i królowej balu to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez prowadzących.

  W drugim tygodniu ferii dominowały prace plastyczne.  24.01. bawiliśmy się w architektów i zbudowaliśmy makietę miasta. Praca zespołowa podczas warsztatów przebiegała bardzo sprawnie i zwykłe pudła kartonowe odpowiednio przyozdobione zamieniły się w wieżowce wielkiego miasta. „BFG”, czyli Bardzo Fajny Gigant to film wyświetlany 25.01., który chyba przypadł do gustu naszym młodym kinomanom. 26.01. odbyły się warsztaty plastyczne z panią Katarzyną Onacko – instruktorem rękodzieła artystycznego. Podczas dwóch  półtoragodzinnych  spotkań dzieci poznawały technikę malowania na szkle. Kolorowymi farbami witrażowymi zdobiły butelki i słoiki, z których powstawały piękne flakony, skarbonki i przyborniki.

 

Za ufundowanie przyborów plastycznych i drobnych upominków serdecznie dziękujemy naszym sponsorom : Firmie RAKSO z Zahutynia

                                  Delikatesom Centrum z Zagórza

                                  Sklepowi wielobranżowemu FEMAR (Raj – Zagórz)

                        oraz   Hurtowni Artykułów Biurowych i Szkolnych „Druczek”

Więcej zdjęc w galerii: