Ubieramy choinkę

W dwie grudniowe soboty (10 i 17 grudnia) oddział dla dzieci w zagórskiej bibliotece zamienił się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W bardzo miłej, świątecznej atmosferze dzieci odkrywały swoje talenty plastyczne i tworzyły przepiękne choinkowe ozdoby. Przy niewielkiej pomocy dorosłych powstały pawie oczka, bombki, dzwoneczki, lampiony i aniołki. Mali artyści podczas tworzenia wykazywali się niezwykłą pomysłowością a powstałe ozdoby pięknie prezentują się na naszej bibliotecznej choince. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych świątecznych spotkaniach.

ER

Więcej zdjęć w galerii: