Licznik:

Dzisiaj: 231

Razem: 6321728

Wieczór autorski z Joanną Jodełką

 

We wtorkowy wieczór w Czytelni zagórskiej biblioteki miało miejsce spotkanie z Panią Joanna Jodełką. Pani Joanna jest pisarką, scenarzystką, a z wykształcenia historykiem sztuki. Urodziła się w Siedlcach, mieszka w Poznaniu. Jest autorką kryminałów „Polichromii. Zbrodni o stu twarzach”, Po spotkaniu, w luźnej atmosferze, pisarka rozmawiała indywidualnie z czytelnikami i podpisywała swoją najnowszą książkę.    za którą otrzymała prestiżową Nagrodę Wielkiego Kalibru, „Grzechotki”, „Kamyka”, „Kryminalistki” i „Wariatki”  oraz powieści fantasy dla młodzieży „Ars Dragonia”.

Autorka w zabawny sposób mówiła o tym dlaczego zaczęła pisać kryminały i jak odnalazła się w tym świecie zarezerwowanym dla piszących mężczyzn. Ona sama najczęściej podróżuje na trasie Siedlce-Poznań. Co czyta w podróży? W pociągu najczęściej czyta klasykę kryminału, czyli książki Agathy Christie. Opowiedziała również o tym jak wygląda jej codzienna praca nad kolejna książką.

Po spotkaniu, które odbyło się w kameralnej i miłej atmosferze, pisarka rozmawiała indywidualnie z czytelnikami i podpisywała swoje książki.   

                                                                                                                               ER

 

 

                                                                                                           E