Ferie w Zagórzu

Pierwszy tydzień ferii zimowych za nami. Pogoda jest, jaka jest, więc w domu nie ma, co robić. Dlatego też tegoroczna oferta naszej biblioteki spotkała się z dużym zainteresowaniem dzieci. Pierwszy tydzień był bardzo intensywny i urozmaicony. We wtorek wyświetlany był „Mały książę” najnowsza ekranizacja pięknej opowieści A. Saint-Exupery. We środę dzieci i młodzież uczyła się malować na szkle a chętnych było tyle, że powstały dwie grupy. Z warsztatów które prowadziła pani Katarzyna Onacko skorzystało 40 osób. W czwartek można było obejrzeć „Baranka Shona” a w piątek stworzyć niepowtarzalne oprawione w kolorowy filc notesy. Czytelnia zapełniona ciekawymi, chętnymi do pracy dziećmi tętniła życiem. Nie mniej ciekawie zapowiada się przyszły tydzień. Będą również ciekawe filmy, będzie teatrzyk i kolejne zajęcia plastyczne. Zapraszamy.